ХарківАкадемічна вул. 1 +38 (067) 577 97 99
ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl

Контакти

КУЩ ДАР’Я ГЕННАДIЇВНА МЕНЕДЖЕР ПО ПЕРСОНАЛУ

КУЩ ДАР’Я ГЕННАДIЇВНА

+38 067-573-60-62 Dariya.Kush@greenstep.ua
АНТОН БРАГІН ПРЕДСТАВНИК (РЕГІОН ЄВРОПА)

АНТОН БРАГІН

+38 093-134-19-21 Anton.bragin@greenstep.ua
САУЛИН АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ ПРЕДСТАВНИК (РЕГІОН ЗАХІДНА УКРАЇНА)

САУЛИН АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

+38 067-380-02-15
МОІСЄЄВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ

МОІСЄЄВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-57-143-28 Sergey.Moiseev@greenstep.ua
КВІТКА СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ МЕНЕДЖЕР З ЗАКУПІВЛІ ПЕТ СИРОВИНИ; ЛОГІСТ

КВІТКА СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-540-82-56 Sergey.Kvitka@greenstep.ua
СОЛОШЕНКО ІГОР ІВАНОВИЧ КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

СОЛОШЕНКО ІГОР ІВАНОВИЧ

+38 066-379-05-82 Igor.Soloshenko@greenstep.ua
ВЕРБОВЕЦЬ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ СИНТЕПОНУ

ВЕРБОВЕЦЬ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

+38 067-386-28-12 Maksim.Verbovec@greenstep.ua
ШПИЛЬОВИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ МЕНЕДЖЕР З ПОСТАЧАННЯ

ШПИЛЬОВИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

+38 093-602-00-02 Sergey.Shpilevoy@greenstep.ua
ГОЛОМИСЮК ЄВГЕНИЙ АНДРІЙОВИЧ ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР

ГОЛОМИСЮК ЄВГЕНИЙ АНДРІЙОВИЧ

+38 067-573-85-89 Evgeniy.Golomisyuk@greenstep.ua
ВОЙХЕВИЧ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

ВОЙХЕВИЧ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

+38 096-606-77-74 Dmitriy.Voyhevich@greenstep.ua
Ми знаходимося за адресою Академічна вул. 1 Харків