CharkówAkademickiej. 1 +38 (067) 577 97 99
ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl

Skontaktuj się z nami

HR MANAGER

KLOCHKO EKATERINA

+38 067-573-60-62 +38 067-573-60-62 Ekaterina.Klochko@greenstep.com.ua
HEAD OF THE COMMERCE DEPARTMENT (FEA MANAGER)

ANASTASIYA YAZEVA

+38 067-570-90-21 +38 067-570-90-21 Anastasia.Yazeva@greenstep.com.ua
Przedstawiciel
(Region Europy)

Anton Brahin

+38 093-134-19-21 +38 093-134-19-21 Anton.bragin@greenstep.com.ua
PRZEDSTAWICIEL
(ZACHODNIA UKRAINA)

Saulin Andrei

+38 067-380-02-15 +38 067-380-02-15 _
KIEROWNIK SPRZEDAŻY SINTEPON

SERGIY MOISEEV

+38 067-57-143-28 +38 067-57-143-28 Sergey.Moiseev@greenstep.com.ua
KIEROWNIK PO ZAKUPIE PET SUROWIEC; LOGISTYK

SERGIY KVITKA

+38 067-83-77-680 +38 067-83-77-680 Sergey.Kvitka@greenstep.com.ua
MARKETOLOG

ALEKSEY VERSAN

+38 067-572-23-95 +38 067-572-23-95 Aleksey.Versan@greenstep.com.ua
KIEROWNIK SPRZEDAŻY

VALENTIN HROBOV

+38 066-295-34-22 +38 066-295-34-22 Valentin.Grobov@greenstep.com.ua
KIEROWNIK PO DOSTARCZENIU

SERGIY SHPYLOVYI

+38 067-573-85-89 +38 067-573-85-89 Sergey.Shpilevoy@greenstep.com.ua
TECHNICZNY DYREKTOR

EVGENIY GOLOMISYUK

+38 067-573-85-89 +38 067-573-85-89 Evgeniy.Golomisyuk@greenstep.com.ua
WYKONAWCZY DYREKTOR

DMYTRO VOIKHEVYCH

+38 096-606-77-74 +38 096-606-77-74 Dmitriy.Voyhevich@greenstep.com.ua
Znajdujemy się na ulicy Akademickiej. 1 Charków