CharkówAkademickiej. 1
ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl

Skontaktuj się z nami

WYKONAWCZY DYREKTOR

VOIKHEVYCH DMYTRO

+38 096-606-77-74 +38 096-606-77-74 Dmitriy.Voyhevich@greenstep.com.ua
KIEROWNIK DZIAŁU KOMERCJI (MENADZER FEA)

YAZEVA ANASTASIYA

+38 067-570-90-21 +38 067-570-90-21 Anastasia.Yazeva@digma.ua
Przedstawiciel
(Region Europy)

RUSLAN BORYSENKO

+48 730-837-748 +48 730-837-748 Ruslan.Borisenko@digma.ua
MARKETINGOWIEC

STEPANOVA KARINA

+38 067-572-23-95 +38 067-572-23-95 Karina.Stepanova@digma.ua
MARKETINGOWIEC

Velychko Bohdan

+38 099-528-70-08 +38 099-528-70-08 Bogdan.Velichko@digma.ua
KIEROWNIK SPRZEDAŻY SINTEPON

MOISEEV SERGIY

+38 067-57-143-28 +38 067-57-143-28 Sergey.Moiseev@greenstep.com.ua
KIEROWNIK SPRZEDAŻY

MELNYCHENKO DMYTRO

+38 067-57-143-28 +38 067-57-143-28 Dmitriy.Melnichenko@digma.ua
KIEROWNIK PO ZAKUPIE PET SUROWIEC; LOGISTYK

KVITKA SERGIY

+38 067-540-82-56 +38 067-540-82-56 Sergey.Kvitka@greenstep.com.ua
KIEROWNIK PO DOSTARCZENIU

SHPYLOVYI SERGIY

+38 067-83-77-680 +38 067-83-77-680 Sergey.Shpilevoy@greenstep.com.ua
TECHNICZNY DYREKTOR

VASYLIEV DENYS

+38 068-39-88-920 +38 068-39-88-920 denis.vasilev@digma.ua
KIEROWNIK SPRZEDAŻY

HROBOV VALENTIN

+38 067-57-223-96 +38 067-57-223-96 Valentin.Grobov@digma.ua
Znajdujemy się na ulicy Akademickiej. 1 Charków