CharkówAkademickiej. 1 +38 (067) 577 97 99
ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DARIYA KUSH HR MANAGER

DARIYA KUSH

+38 067-573-60-62 Dariya.Kush@greenstep.ua
ANTON BRAHIN PRZEDSTAWICIEL (REGION EUROPY)

ANTON BRAHIN

+38 093-134-19-21 Anton.bragin@greenstep.ua
SAULIN ANDREI PRZEDSTAWICIEL (ZACHODNIA UKRAINA)

SAULIN ANDREI

+38 067-380-02-15
SERGIY MOISEEV KIEROWNIK SPRZEDAŻY SINTEPON

SERGIY MOISEEV

+38 067-57-143-28 Sergey.Moiseev@greenstep.ua
SERGIY KVITKA KIEROWNIK PO ZAKUPIE PET SUROWIEC; LOGISTYK

SERGIY KVITKA

+38 067-83-77-680 Sergey.Kvitka@greenstep.ua
SOLOSHENKO IGOR DYREKTOR HANDLOWY

SOLOSHENKO IGOR

+38 066-379-05-82 Igor.Soloshenko@greenstep.ua
VERBOVETS MAXIM KIEROWNIK SPRZEDAŻY

VERBOVETS MAXIM

+38 067-386-28-12 Maksim.Verbovec@greenstep.ua
SERGIY SHPYLOVYI KIEROWNIK PO DOSTARCZENIU

SERGIY SHPYLOVYI

+38 093-602-00-02 Sergey.Shpilevoy@greenstep.ua
EVGENIY GOLOMISYUK TECHNICZNY DYREKTOR

EVGENIY GOLOMISYUK

+38 067-573-85-89 Evgeniy.Golomisyuk@greenstep.ua
DMYTRO VOIKHEVYCH WYKONAWCZY DYREKTOR

DMYTRO VOIKHEVYCH

+38 096-606-77-74 Dmitriy.Voyhevich@greenstep.ua
Znajdujemy się na ulicy Akademickiej. 1 Charków