ХарківАкадемічна вул. 1 +38 (067) 577 97 99
ua/ ru/ en/ pl
ua/ ru/ en/ pl

Контакти

МЕНЕДЖЕР ПО ПЕРСОНАЛУ

Кущ Дар’я Геннадiївна

+38 067-573-60-62 +38 067-573-60-62 Dariya.Kush@greenstep.com.ua
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ КОММЕРЦІЇ (МЕНЕДЖЕР ЗЕД)

ЯЗЄВА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

+38 067-570-90-21 +38 067-570-90-21 Anastasia.Yazeva@greenstep.com.ua
ПРЕДСТАВНИК
(РЕГІОН ЄВРОПА)

Антон Брагін

+38 093-134-19-21 +38 093-134-19-21 Anton.bragin@greenstep.com.ua
Представник
(регіон Західна Україна)

Саулин Андрій Миколайович

+38 067-380-02-15 +38 067-380-02-15 _
МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ СИНТЕПОНА

МОІСЄЄВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-57-143-28 +38 067-57-143-28 Sergey.Moiseev@greenstep.com.ua
МЕНЕДЖЕР З ЗАКУПІВЛІ ПЕТ СИРОВИНИ; ЛОГІСТ

КВІТКА СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

+38 067-540-82-56 +38 067-540-82-56 Sergey.Kvitka@greenstep.com.ua
МАРКЕТОЛОГ

ВЕРСАН ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ

+38 067-572-23-95 +38 067-572-23-95 Aleksey.Versan@greenstep.com.ua
МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ

ГРОБОВ ВАЛЕНТИН РУСЛАНОВИЧ

+38 066-295-34-22 +38 066-295-34-22 Valentin.Grobov@greenstep.com.ua
МЕНЕДЖЕР З ПОСТАЧАННЯ

ШПИЛЬОВИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

+38 067-83-77-680 +38 067-83-77-680 Sergey.Shpilevoy@greenstep.com.ua
ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР

ГОЛОМИСЮК ЄВГЕНИЙ АНДРІЙОВИЧ

+38 067-573-85-89 +38 067-573-85-89 Evgeniy.Golomisyuk@greenstep.com.ua
ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

ВОЙХЕВИЧ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

+38 096-606-77-74 +38 096-606-77-74 Dmitriy.Voyhevich@greenstep.com.ua
Ми знаходимося за адресою Академічна вул. 1 Харків